Home » Kampanie » Joanna Koroniewska ambasadorką Barbie
Wrz
20


W październiku rusza nowa kampania firmy Mattel promująca linię zabawek z serii „Barbie w świecie mody”, której ambasadorką została Joanna Koroniewska. Aktorka telewizyjna wystąpiła w spocie reklamowym oraz w sesji zdjęciowej.

Spot reklamowy promujący nową linię zabawek „Barbie w świecie mody” emitowany będzie na antenie ogólnopolskich stacji telewizyjnych oraz w kanałach dziecięcych. Kampania telewizyjna uzupełniona będzie reklamą prasową w wybranych magazynach dla najmłodszych. Na potrzeby spotu wykorzystana została również piosenka przewodnia filmu pt. „Przygoda z Modą”, którą nagrała Koroniewska.

Celem kampanii jest wsparcie wprowadzenia na rynek nowej serii produktów „Barbie w świecie mody”, związanej z filmem o tym samym tytule. Główną zabawką linii jest Barbie Modna Paryżanka, która zmienia kreacje z balowej na wieczorową, wygrywa melodię z filmu oraz pulsuje światłem w rytm muzyki. Zabawki towarzyszące to pozostali bohaterowie filmu, m.in. projektantka mody Marie-Alecie i trzy postaci – Ognistowłose.

Kreację kampanii prasowej przygotowała agencja Access. Reżyserem spotu jest Szwed Bo Marin, a media zaplanował oraz zakupił dom mediowy Carat Polska. Za działania public relations odpowiada agencja BrandLab.

, ,

Comments are closed.