Home » MARKETING, PR, Wydarzenia » Nowe Otwarcie Stowarzyszenia Branży Eventowej
Wrz
22

Oficjalna prezentacja misji Stowarzyszenia Branży Eventowej zostanie ogłoszona podczas II Targów Technologii i Usług dla Koncertów, Eventów i Kongresów Event (7-8.10.2010, MT Polska). Zmiany dotyczą nie tylko składu Zarządu, ale przede wszystkim organizacji działań oraz wizerunku. Zostały także wytyczone konkretne cele i kierunek, w którym SBE zamierza podążać.

Nowe Stowarzyszenie działa obecne jako zorganizowane biuro kierowane przez Przemysława Kaczmarskiego (Dyrektor Zarządzający) przy wsparciu blisko 15 osób, specjalistów branży eventowej.

SBE będzie zrzeszało nie tylko organizatorów wydarzeń, ale także dwie inne istotne grupy tworzące branżę eventową : miejsca i obiekty oraz podwykonawców. Misją stowarzyszenia jest komunikacja pomiędzy tym grupami, ustanowienie wspólnego języka opartego na zasadach etyki zawodowej i jednorodnych standardach profesjonalnych działań.

„Event to nie jest – jak się powszechnie uważa – „impreza”. To całe logistyczne przedsięwzięcie, wymagające konkretnych umiejętności i znajomości aktualnych ofert na rynku z każdej dziedziny związanej z organizacją. Event to wyjazd integracyjny, jubileusz firmy, szkolenie, ale także poważna konferencja naukowa czy koncert muzyki klasycznej. Zależy nam, aby zaczęto postrzegać event jako skuteczne narzędzie marketingowe, sprzedażowe i PR.” – podkreśla Andrzej Bagniuk, Prezes SBE.

Aktywność Stowarzyszenia będzie się przejawiała w kontynuacji idei warsztatów tematycznych, poruszających ważne kwestie dotyczące organizacji wszelkich wydarzeń. Planowane są także spotkania branżowe, networkingowe oraz szkoleniowe. W 2011 zostanie wprowadzony w życie cykl tzw. „Event Testów” czyli realizacja wydarzenia zgodnie w wytyczonymi założeniami w formie projektów poglądowych. SBE będzie także aktywnie wspierało wszelkie wydarzenia obejmując je swym patronatem. Przewidywana jest intensywna współpraca z mediami, nie tylko branżowymi, w kierunku komunikacji merytorycznej dotyczącej wszelkich aspektów organizacji eventów .

Przygotowane zostały nowe pakiety członkowskie z całą paletą konkretnych korzyści.

, , ,

Comments are closed.