Home » Personalia » Nowe twarze w Fantasy Park
Wrz
24

Nowe twarze w Fantasy Park

Julia Ostrowska i Katarzyna Wylon dołączyły do pracowników sieci lokali rozrywkowych Fantasy Park. Obie objęły stanowiska Specjalistek ds. Marketingu – Katarzyna Wylon w Fantasy Park Ruda Śląska, natomiast Julia Ostrowska w Fantasy Park Bytom, którego otwarcie przewidziano na listopad br.

Julia Ostrowska zajmowała się m.in. organizacją finałów EuroBasket 2009 w Katowicach. Wcześniej piastowała stanowisko Koordynatora działań na terenie Polski hiszpańskiej firmy konsultingowej Iberalta oraz była Przewodniczącą lokalnej sekcji Międzynarodowej Organizacji Studenckiej ESN.

Katarzyna Wylon do tej pory związana z branżą Public Relations – w Agencjach PR odpowiedzialna m.in. za obsługę medialną wybranych firm i wydarzeń specjalnych, organizację konferencji prasowych oraz tworzenie strategii komunikacji.

Fantasy Park jest międzynarodową firmą zarządzającą siecią lokali rozrywkowych, w których mieszczą się kręgle, bilard, symulatory i gry video, a także place zabaw, bar, dyskoteka. Obecnie aż 10 Centrów Fantasy Park znajduje się na terenie Polski, a 2 za granicą (Czechy i Łotwa).

, ,

Comments are closed.