Home » Personalia » Nowy dyrektor marketingu InPost
Wrz
18

Jacek Powałka objął stanowisko dyrektora marketingu spółki InPost – największego, niezależnego operatora pocztowego należącego do Grupy Integer.pl. Do kompetencji Jacka Powałki należy strategiczne zarządzanie markami z portfolio Grupy Integer.pl oraz kreacja i realizacja strategii marketingowo-reklamowych w ramach projektów: Paczkomaty 24/7, mobilne płatności czy faktura multioperatorska.

Jacek Powałka zajmował menedżerskie stanowiska zarówno w polskich firmach, jak i międzynarodowych korporacjach. Jest specjalistą w zakresie rozwoju sektora usług telekomunikacyjnych, CRM, marketingu zintegrowanego i programów lojalnościowych.

Nowy dyrektor marketingu InPost w swojej karierze zawodowej pełnił między innymi funkcję doradcy prezesa zarządu France Telecom w Paryżu, gdzie zajmował się wdrażaniem strategii Grupy na rynkach EMEA, w zakresie telefonii stacjonarnej i mobilnej oraz dostępu do Internetu. Piastował również stanowisko dyrektora ds. utrzymania klienta i CRM w irlandzkiej firmie Meteor Mobile Communications w Dublinie. Ponadto, Jacek Powałka jako zastępca dyrektora Departamentu Strategii Relacji z Klientami odpowiadał za wdrożenie strategii rozwoju i utrzymania klienta w ramach Grupy Kapitałowej TP. Z kolei, jako dyrektor strategiczny i wiceprezes Zarządu Great Open House był odpowiedzialny między innymi za rozwój firmy w zakresie marketingu mobilnego oraz interaktywnego, jak również zarządzanie kampaniami wieloetapowymi i CRM.

„Rozpocząłem współpracę z InPost, ponieważ moje motto życiowe współgra ze strategią firmy i usługami, które w jej ramach są wdrażane. Łamanie utartych zasad i upraszczanie życia klientów przez wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań jest moją zawodową pasją. Jestem przekonany, że w InPost będę mógł ją w pełni realizować. Za główny cel stawiam sobie nie tyle samą promocję marki z jej sztandarowymi produktami i usługami, ale przede wszystkim wykreowanie ponadprzeciętnych doświadczeń związanych z ich praktycznym wykorzystywaniem przez klientów. Wierzę, że takie podejście zagwarantuje trwały wzrost wartości spółki” – powiedział Jacek Powałka, dyrektor marketingu InPost.

Jacek Powałka – jako współtwórca programów lojalnościowych „5 Plus” dla Polkomtel SA oraz programu „Między Nami” – jest zdobywcą kilkunastu prestiżowych, branżowych nagród, m.in.: „Boomerang”, „Golden Arrow” czy „Złota Słuchawka”. Ponadto, jest autorem wielu kampanii społecznych oraz inicjatorem proekologicznej akcji budowy parku na warszawskich Kabatach.
Jacek Powałka, nowy dyrektor marketingu InPost, jest absolwentem Wyższej Szkoły Biznesu – National Louis-University w Nowym Sączu oraz studiów MBA na Maastricht School of Management (Holandia).

Więcej informacji o Grupie Integer.pl dostępnych jest na: www.integer.pl, www.inpost.pl, www.paczkomaty.pl oraz www.mobilneplatnosci.pl, a także na blogu: http://blog.inpost.pl/

, ,

Comments are closed.