Home » Kampanie » „Wielka Premiera” Kas Stefczyka na Citylightach Clear Channel
Paź
26

Agencja reklamowa Media SKOK zapowiada spektakularną premierę na Citylightach. W roli główniej występuje „Konto z pożyczką” Kas Stefczyka. Realizatorem produkcji jest dział Creative Solutions Clear Channel Poland.

Promocja „Konta z pożyczką” Kas Stefczyka realizowana jest na sieci City Dinks Clear Channel Poland. Hasło kampanii „Wielka Premiera” zostało wzmocnione poprzez wykorzystanie efektu elektroluminescencji. Na 100 powierzchniach poszczególne elementy grafiki zapalają się i gasną w odpowiednich sekwencjach, charakterystycznych dla oświetlenia wykorzystywanego przy premierach filmów. Realizację niestandardowej promocji „Konta z pożyczką” zobaczą mieszkańcy 8 największych aglomeracji w Polsce.

Kampanię trwającą od 16 października do 15 grudnia zaplanowało Biuro Planowania i Zakupu Mediów, natomiast za pomysł i projekt odpowiada Biuro Kreacji oraz Biuro Graficzne Działu Marketingu firmy Media SKOK. Wyłącznym dostawcą nośników reklamy zewnętrznej jest Clear Channel Poland

Creative Solutions to akcje niestandardowe między innymi na terenie obiektów biurowych oraz dworców PKP. Creative Solutions zapewnia bezpośredni kontakt z produktem klienta, doświadczenie marki w konkretnej grupie celowej. Dotychczas braliśmy udział w kampaniach Vichy – sampling kosmetyków dla mężczyzn w obiektach biurowych, Infinity – ekspozycja samochodu w biurowcach, Muller – sampling jogurtów na dworcach PKP.

, , ,

Comments are closed.