Home » POZOSTAŁE » Allegro.pl: Skanowanie kodów i powrót Przelew24
Paź
03

Do serwisu aukcyjnego Allegro.pl powraca Przelew24, czyli kanał szybkich płatności Banku Zachodniego WBK. Dodatkowo wprowadzono nową aplikację na telefony komórkowe – skanowanie kodów, co ułatwi odnalezienie przedmiotu.

Platforma Allegro.pl wychodzi poza Internet. Dzięki skanowaniu kodów kreskowych Użytkownik odnajdzie oferty przedmiotów jakich poszukuje. Nowa funkcjonalność została przygotowana dla iPhone’a 3GS i 4 oraz telefonów z systemem Android. Pozwala w prosty sposób wyszukiwać oferty sprzedaży przedmiotów. Wystarczy, że użytkownik zeskanuje kod kreskowy z opakowania. W tym celu program wykorzystuje aparat fotograficzny w telefonie.

Już po chwili na wyświetlaczu pojawi się lista ofert sprzedaży przedmiotu w platformie Allegro. – Dzięki tej funkcjonalności Kupujący w łatwy i szybki sposób porówna cenę towaru w sklepie i na Allegro – mówi Marcin Michalski z zespołu Rozwiązania mobilne Grupy Allegro.

Do pełnego funkcjonowania programu w telefonie niezbędne jest zainstalowanie aplikacji mobilnej. Pobranie jej jest możliwe w Centrum usług mobilnych Allegro.

Z kolei od 1 października, po krótkiej nieobecności Przelewu24 w ramach Płacę z Allegro, Klienci BZ WBK mogą ponownie płacić z wykorzystaniem kanału stworzonego przez ich bank. Płacę z Allegro to usługa płatnicza, dająca Allegrowiczom możliwość szybkiego i bezpiecznego płacenia za zakupione towary i usługi dostępne w wybranych serwisach Grupy Allegro.

, ,

Comments are closed.