Home » Marketing internetowy » Artegence odkrywa Owocowe Duety Wedla
Paź
24

Agencja interaktywna Artegence przygotowała dla marki Wedel kampanię wizerunkową nowych smaków czekolad Owocowe Duety.

Elementem angażującym internautów jest gra, w której w jak najkrótszym czasie trzeba znaleźć pary takich samych owoców ukrytych pod tabliczkami czekolady. Gra jest emitowana na największych polskich portalach, jest również dostępna również na stronie internetowej Wedel.pl.

Internauci, którzy zdobędą największą ilość punktów w jak najkrótszym czasie mogą wygrać nagrody: m.in. zestawy pięciu czekolad Owocowe Duety. Trzy osoby, które na pytanie „Co według Ciebie jest najfajniejsze w owocowych duetach?” udzielą najbardziej oryginalnej odpowiedzi, otrzymają iPada.

Banner, na którym jest umieszczona gra w szukanie Owocowych Duetów umożliwia zapoznanie się z najważniejszymi informacjami nt. nowych produktów, a także pozostałymi elementami kampanii – na bannerze można obejrzeć spot telewizyjny, w którym Owocowe Duety są przedstawione jako tancerze. Banner odsyła również do fanpage’a marki Wedel na Facebooku.

Grupą docelową kampanii są ludzie w wieku 25-35 lat, którzy szukają różnorodności w słodyczach.

Artegence odpowiada za przygotowania kreacji i realizację działań. To pierwszy projekt zrealizowany przez Artegence dla Wedla.

, , ,

Comments are closed.