Home » Agencje » Euro RSCG Sensors dla PEKAES SA
Paź
10

Euro RSCG Sensors dla PEKAES SA

Agencja Euro RSCG Sensors i operator logistyczny PEKAES SA rozpoczynają współpracę w zakresie kompleksowych relacji inwestorskich.

Spółka PEKAES od 2004 roku jest notowana na GPW w Warszawie pozostając wciąż jedyną publiczną spółką reprezentującą branżę TSL na warszawskim parkiecie.

Agencja Euro RSCG Sensors posiada duże doświadczenie zarówno w branży motoryzacyjnej, jak i logistycznej, dla PEKAES SA pracować będzie w zakresie relacji inwestorskich, media relations oraz obowiązków informacyjnych spółek notowanych na GPW. Umowa pomiędzy firmami została podpisana na czas nieokreślony.

Wierzę, że współpracując z Agencją mającą potwierdzone doświadczenie stworzymy Zespół, który zrealizuje wiele wartościowych projektów, a w codziennych kontaktach z uczestnikami rynku kapitałowego wyróżni się rzetelnością i profesjonalizmem. Wierzę także, że nowoczesna firma zorientowana na rozwój powinna z największą uwagą wybierać doradcę, szczególnie w tak odpowiedzialnym obszarze, jakim jest IR.- mówi Katarzyna Nowakowska, dyrektor komunikacji korporacyjnej IR, PR PEKAES SA.

, , , ,

Comments are closed.