Home » MEDIA » Focus Historia odświeżony
Paź
30

Focus Historia odświeżony

Listopadowe wydanie miesięcznika Focus Historia ukazało się w odświeżonej postaci. Zmiany w magazynie dotyczą zawartości pisma oraz szaty graficznej.

Począwszy od numeru listopadowego miesięcznik będzie drukowany na luksusowym papierze o wysokiej jakości, podwyższonej białości i gramaturze.

Magazyn zyskał nowy, dynamiczny i przejrzysty layout, który ma tworzyć wrażenie przestrzeni. Wyjątkowo na okładce listopadowego wydania pojawił się piąty kolor. Począwszy od tego wydania na górze i dole okładki będą zapowiadane wybrane artykuły wraz ze zdjęciami.

Z kolei zmiany w zawartości miesięcznika to przede wszystkim więcej tematów. W dziale Migawka znajdą się nowe rubryki, takie jak: Swego nie znacie, Co? Jak? Gdzie?, Odkrycia w liczbach, Nowa świecka tradycja, Wojna światów czy Cytaty na tacy. Każdy dział wewnątrz magazynu będzie się wyróżniał odrębną kolorystyką.

Dzięki nowemu układowi graficznemu i wprowadzeniu krótszych form czytelnicy otrzymają więcej treści.

Odmienione wydanie miesięcznika Focus Historia ukazało się 29 października 2010 r. Wsparcie marketingowe listopadowego numeru obejmie: Discovery Historia, prasę (m.in. Cogito, National Geographic Polska, Dlaczego), internet (wp.pl, focus.pl). Za kreację i dobór mediów odpowiada dział marketingu G+J Polska.

Format, cena, objętość oraz logo miesięcznika pozostają bez zmian.

Mediarun

, ,

Comments are closed.