Home » Agencje, Polecane » Hair Lab nowym Klientem Good One PR
Paź
09

Początek października otworzył agencji Good One PR możliwość współpracy z nowym Klientem. Jest nim, Klinika Włosów Hair Lab prezentująca szeroką gamę usług związanych z niechirurgicznym uzupełnianiem włosów. Hair Lab jest w czołówce firm w Polsce w swojej branży.

Klinika działa od lutego 2008 roku i jest prowadzona przez jej założycielkę Panią Izabelę Szymczak. Od momentu powstania firma zdążyła wypracować znaczącą pozycję na polskim rynku. Wieloletnia znajomość problemu oraz współpraca z zagranicznymi firmami o podobnym profilu pozwoliły na dopasowanie oferty do potrzeb Klienta. Hair Lab od samego początku z powodzeniem współpracuje z firmami z Niemiec oraz Stanów Zjednoczonych.

Hair Lab profesjonalnie zajmuje się niechirurgicznym uzupełnianiem włosów, jak również ich bezbolesnym zagęszczaniem i przedłużaniem. Hair Lab charakteryzuje się innowacyjnymi niespotykanymi na polskim rynku rozwiązaniami a także indywidualnym i psychologicznym podejściem do swoich Klientów. Temat utraty włosów, jeszcze dla wielu ludzi, jest tematem tabu. Zwłaszcza kobiety czują z tego powodu znaczący dyskomfort. Klinika Hair Lab pomaga właśnie tym osobom, którym problemy z włosami spędzają sen z powiek.

Niechirurgiczne metody uzupełniania włosów cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Klientami Hair Lab są zarówno kobiety, jak i mężczyźni oraz dzieci. Indywidualny charakter oraz podejście do każdego Klienta powoduje, że jakość usług zadowala nawet najbardziej wymagających. Profesjonalizm oraz kompleksowość usług Kliniki dotyczy zarówno konsultacji, badań, doboru indywidualnej metody a także pomocy w odpowiedniej pielęgnacji nowo odzyskanych włosów. Dodatkowo stale obecny w Klinice fryzjer i stylista, daje możliwość pełnej kontroli nad własnym wyglądem.

W ostatnim czasie Klinika uruchomiła swoją nową stronę internetową, www.hairlab.pl , na której znajdują się wszelkie informacje dotyczące działalności Hair Lab.

Agencja Good One PR będzie odpowiedzialna za działania media relations, e-PR a także doradztwo strategiczne w zakresie komunikacji.
Za projekt z ramienia agencji jest odpowiedzialna Anna Zych.

, , ,

Comments are closed.