Home » Konkursy » Konkurs MIXX-Awards 2010 – lista zgłoszonych do nagród za wybitne dokonania w dziedzinie marketingu online
Paź
12

W ramach konkursu kreatywnego MIXX-Awards 2010, członkowie Zarządu i dyrektor generalny IAB Polska przyznają nagrody w trzech kategoriach specjalnych: Człowiek, Marketer i Agencja roku. Są to wyróżnienia za ponadprzeciętne dokonania w dziedzinie marketingu internetowego w minionym roku. Przedstawiamy wszystkich zgłoszonych w tych kategoriach.

W tegorocznym konkursie MIXX-Awards przyznane zostaną trzy nagrody specjalne za dokonania w minionym roku w dziedzinie marketingu internetowego. Nagrody zostaną przyznane w kategoriach: Człowiek roku, Marketer roku i Agencja roku.

W kategorii „Człowiek roku” zgłoszonych zostało czterech kandydatów: Marcin Woźniak (ARBOinteractive), Andrzej Garapich (PBI), Anna Sakowicz (Mindshare) i Tomasz Rzepniewski (Mediaedge:cia). To indywidualne wyróżnienie przyznawane jest za ponadprzeciętne zasługi dla interaktywnego marketingu i reklamy podczas trwania kariery.

Zgłoszonych w kategorii „Marketer roku” jest aż jedenaście firm: ING Bank Śląski, Unilever, Polkomtel, Danone, Ferrero, HP, Volvo, Nestle/Gerber, Netia, mBank, Renault. Nagrodę otrzyma firma, której działania przyczyniają się znacząco do rozwoju branży i podnoszą poprzeczkę w dziedzinie marketingu interaktywnego.

W kategorii „Agencja roku” o nagrodę ubiegają się: OMD Poland, Mediadirection OMD, Pride&Glory, adKing, Heureka, Mindshare, Tribal DDB. Nagrodę otrzyma ta agencja, której działania stanowią drogowskaz dla branży i innych agencji działających na rynku.

Listę nominowanych we wszystkich kategoriach poznamy 18 października br.

Nagrodzonych wyłoni Jury składające się z członków Zarządu Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska. Są to: Prezes Zarządu Piotr Kowalczyk (Grupa Onet.pl), Małgorzata Lakowska (ARBOmedia Polska), Jakub Szcześniak (INTERIA.PL), Szymon Szmigiel (Wirtualna Polska), Maciej Wicha (Agora), Jarosław Rawicki (Redefine), Krzysztof Sobieszek (Nasza Klasa) oraz Jarosław Sobolewski, dyrektor generalny IAB Polska.

Więcej o konkursie MIXX-Awards na stronie: www.mixx-awards.pl

, , ,

Comments are closed.