Home » Kampanie » Pracuj.pl: Z dobrą pracą jest Ci do twarzy
Paź
02

Serwis rekrutacyjny Pracuj.pl w październiku ma zamiar przekonać Polaków, że czas zmienić pracę na lepszą. Kampania „Z dobrą pracą jest Ci do twarzy” będzie prowadzona m.in. w telewizji i mediach społecznościowych.

8-sekundowe spoty będzie można zobaczyć przed popularnymi programami w stacjach TVN („Kuba Wojewódzki”), TVP2 („Dr. House”) i przed prognozą pogody w TVN24.

Działania promocyjne uzupełnia akcja skierowana do kinomanów. O tym, że z dobrą pracą każdemu do twarzy przekonywać będą interaktywne podłogi w Multikinach w Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Poznaniu, Zabrzu, Gliwicach i Wrocławiu. Pracuj.pl będzie również promowany na billboardach w Warszawie i kilkunastu innych miastach w całej Polsce.

Kampania będzie miała także swoją odsłonę na profilu Pracuj.pl na Facebooku, gdzie od 18 października będzie można wziąć udział w konkursie „Z dobrą pracą jest Ci do twarzy”. Autor najciekawszej historii poszukiwań pracy zakończonych sukcesem, otrzyma w nagrodę warte 2000 złotych zakupy w asyście stylistki.

Za przygotowanie kampanii odpowiada dział marketingu Grupy Pracuj. Billboard sponsorski przygotowano z pomocą firmy BeeOnline.

Kampania rozpoczyna się 1 października i potrwa do końc a miesiąca.

, , , ,

Comments are closed.