Home » Konkursy » Słuchacze Radia WAWA tropią utwory polskich wykonawców – ruszył nowy konkurs „Kultowe Polskie Przeboje”
Paź
10

W październiku słuchacze Radia WAWA nie tylko czerpią przyjemność ze słuchania polskiej muzyki, ale jeszcze wygrywają nagrody. Na antenie rozpoczął się właśnie nowy konkurs „Kultowe Polskie Przeboje” polegający na tropieniu utworów wskazanego polskiego wykonawcy. Jego partnerem jest Sól Emska.

Codziennie, od poniedziałku do piątku, prezenterzy Radia WAWA informują słuchaczy, na utwory której polskiej grupy trwa polowanie. Na antenie pojawią się m.in.: Perfect, Maanam, Hey, Myslovitz, Kult, T.Love, Republika, Wilki, Varius Manx, Lady Pank, O.N.A., IRA, De Mono, Bajm, Kombi, Edyta Bartosiewicz, Urszula i inni.

Nagrodę – 1000 złotych, wygra osoba, która po wyemitowaniu trzech z rzędu piosenek wskazanego artysty jako pierwsza wyśle SMS-a o treści „Wawa” (nr 7142, koszt 1,22 zł z VAT).

Radio WAWA promujące się hasłem „Zawsze Polska Muzyka” to jedyna stacja w Polsce grająca wyłącznie polską muzykę. Nadawanie rozpoczęła w 2004 roku, a pierwszym wyemitowanym utworem był „Nie pytaj o Polskę” Grzegorza Ciechowskiego.

, ,

Comments are closed.