Home » MEDIA, Polecane » Startuje nowe taneczne show Vivy
Paź
23

Startuje nowe taneczne show Vivy

W najbliższą niedzielę, 24 października, Viva pokaże pierwszy odcinek nowego show – „Viva królowie Densfloru”.

Edyta Herbuś, Rafał „Roofi” Kamiński i Rafał Maserak wystąpią w roli jurorów, a Sasha Strunin, Aleksandra Szwed, Jacek Stachursky, Mieszko Sibilski (Grupa Operacyjna), Candy Girl oraz Natalia Jakuła zatańczą w nowym programie tanecznym.

W „Viva Królowie Densfloru” sześciu celebrytów będzie tańczyć do znanych przebojów. W każdym z 6 odcinków programu uczestnicy prezentują swoją własną choreografię do znanych piosenek. Wśród tematów przewodnich odcinków znajdą się m.in. Street Dance, Hip Hop, największe hity znane z anteny Vivy, polskie piosenki, itd.

Po podsumowaniu wszystkich tańców jury wytypuje dwóch zawodników, którzy wypadli najgorzej, a publiczność za pomocą specjalnych pilotów odda głos na najsłabszego tancerza, który pożegna się z programem. W szóstym odcinku poznamy zwycięzcę – tytułowego Króla Densfloru.

Oprócz popisów tanecznych w „Viva Królowie Densfloru” widzowie będą mogli usłyszeć niespotykane do tej pory duety wokalne, m.in. w wykonaniu Stachursky`ego i Aleksandry Szwed czy Sashy Strunin i Mieszka Sibilskiego.

Program poprowadzą prezenterki Kasia Kępka oraz Justyna Kozłowska. Premiera 24 października, emisja w niedziele o godz. 18.30, powtórki w poniedziałki i piątki o godz. 20.00. Finałowy odcinek zostanie wyemitowany 28 listopada br.

, , ,

Comments are closed.