Home » Wydarzenia » ComPress nową „Gazelą Biznesu”
Lis
15

Agencja Public Relations ComPress S.A. została uhonorowana prestiżowym tytułem Gazela Biznesu. Nagroda przyznawana jest co roku przez redakcję „Pulsu Biznesu” najdynamiczniej rozwijającym się firmom w Polsce.

Gazele Biznesu 2009 to już dziesiąta edycja prestiżowego rankingu prowadzonego przez dziennik „Puls Biznesu”. Konkurs corocznie wyłania małe i średnie przedsiębiorstwa, które są rzetelnymi partnerami biznesowymi oraz osiągają bardzo dobre wyniki finansowe. Agencja ComPress S.A. dzięki dynamicznemu wzrostowi przychodów znalazła się wśród najbardziej rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce w ubiegłym roku.

– Gazela Biznesu to ceniony tytuł wśród polskich firm. Jesteśmy zaszczyceni, że nasze osiągnięcia zostały zauważone i docenione. Zanotowaliśmy wzrost przychodów w bardzo trudnym dla branży PR okresie – mówi Bogdan Biniszewski, Prezes zarządu ComPress S.A.

Kryteriami rankingu jest stały wzrost obrotów w ostatnich trzech latach oraz osiągane zyski. Nagradzane firmy muszą również wyróżniać się dobrą reputacją i uczciwością w prowadzeniu biznesu. Laureatów cechuje transparentność – są zobowiązani do publikacji swoich wyników finansowych w Monitorze Polskim lub udostępnienia ich organizatorom konkursu.

, ,

Comments are closed.