Home » Agencje » CORSINELLI NOWYM PARTNEREM HOLMES PLACE
Lis
30

Włoska marka Corsinelli Personal Tailoring rozpoczęła współpracę z Holmes Place Premium Club, z siedzibą w hotelu Hilton w Warszawie. Kooperacja rozpoczęła się podczas Open Day Premium w hotelu Hilton.

Partnerstwo oparte jest na wspólnie wyznawanych wartościach, takich jak dbałość o klienta i najwyższy poziom świadczonych usług. Obie firmy wierzą, że współpraca przyniesie ich klientom wiele wymiernych korzyści, a jedną z największych zalet będzie zniżkowa Karta Stałego Klienta. Nasza marka kooperuje wyłącznie z partnerami z klasą – mówi Stephen Craig manager Corsinelli – Zarówno my jak i Holmes Place przywiązujemy ogromną wagę do zdrowego, atrakcyjnego wyglądu, w tym do luksusowych, wysokiej jakości strojów, co w połączeniu bardzo korzystnie wpływa na poziom naszej współpracy.

Marka Corsinelli znana jest z usługi Made to Measure, z profesjonalnych produktów oraz indywidualnego podejścia do klienta. Filozofia Corsinelli została stworzona w oparciu o 50-letnią tradycję rodzinnego krawieckiego biznesu, założonego w Katanii na Sycylii. Celem marki stało się promowanie usługi krawiectwa miarowego na międzynarodowym rynku odzieżowym.

Znani ludzie odwiedzający Showroom, profesjonalna obsługa i niesamowita atmosfera miejsca są wizytówką Corsinelli. Made to Measure jest to serwis dla mężczyzn, posiadających nienaganne wyczucie stylu, ceniących sobie indywidualizm i elegancję. Firma oferuje wysokiej jakości szycie miarowe z wykorzystaniem ekskluzywnych materiałów firm, takich jak Ermenegildo Zegna, Loro Piana, Red, Dormeuil, Cerruti, Holland & Sherry.

, ,

Comments are closed.