Home » MEDIA, Polecane » Entertainment Standard – pierwsza konferencja poświęcona rozrywce w sieci
Lis
12

EntertainmentStandard to pierwsza konferencja organizowana przez Internet Standard w całości poświecona rozrywce w sieci.

Skupimy się na trzech kluczowych segmentach: grach, filmie oraz muzyce. Podczas tegorocznej edycji zaprosimy do obejrzenia prezentacji serwisów rozrywkowych oraz sposobów ich monetyzacji prezentowanych przez liderów rynku internetowego i zapoznania się z najnowszymi trendami, które zaprezentuje najlepsi eksperci.

Rozrywka w sieci rozwija się bardzo dynamicznie, gry mmo przynoszą ogromne przychody zarówno w modelu subskrypcyjnym jak i w modelu sprzedaży przedmiotów w grach. Coraz więcej osób ogląda filmy przez internet, a ostatnia publikacja Wired „Web is Dead” znakomicie ilustruje ten nasilający trend.

Sukces Itunes pokazuje nowe możliwości drzemiące w przemyśle muzycznym. Konferencja ma odpowiedzieć na pytanie jak tworzyć serwisy rozrywkowe i jak na nich zarabiać. Czy rozrywka będzie nam zajmowała coraz więcej czasu? Czy dla dostawców contentu rozrywkowego internet stanie się podstawowym kanałem dystrybucji? Jakie usługi rozrywkowe i w jakim modelu powinni dostarczać najwięksi dostawcy treści w internecie? Jak zatrzymać użytkownika jeszcze dłużej na naszych treściach? Które fragmenty biznesu rozrywkowego w sieci są najważniejsze po grach, filmie i muzyce? Jak zarabiać na rozrywce w sieci?

Na te i wiele podobnych pytań będziemy starali się odpowiedzieć podczas tegorocznej edycji EntertainmentStandard!

, ,

Comments are closed.