Home » MEDIA » FabrykaMuzy.pl dostępna na iPhonie
Lis
20

Radio Eska wdrożyło aplikację na iPhone dla platformy muzycznej FabrykaMuzy.pl.

Aplikacja umożliwia słuchanie na iPhonie internetowych kanałów muzycznych, dostępnych w portalu FabrykaMuzy.pl. Użytkownicy mogą również sprawdzić informacje o utworze i jego wykonawcy, zobaczyć playlistę danego kanału (ostatnie i najbliższe utwory), sprawdzić tygodniową ramówkę Radia Eska oraz przeczytać najważniejsze newsy muzyczne z FabrykaMuzy.pl. Mają także dostęp do najnowszych plotek z serwisu Hotplota.pl i zapowiedzi akcji specjalnych, organizowanych przez Radio Eska.

Aplikacja umożliwia także personalizację treści na iPhonie (np. wybór domyślnych kanałów muzycznych, źródeł newsów). Jej użytkownicy mogą również sprawdzić, co dzieje się na profilu Radia Eska i Eska Rock na Facebooku i pozostać w stałym kontakcie z DJ’ami obu stacji.

– FabrykaMuzy.pl to nasza pierwsza aplikacja mobilna. Planujemy dalszy rozwój obecności w tym kanale. W pierwszej kolejności skoncentrujemy się na zwiększeniu użyteczności i dostępności aplikacji. Trwają prace nad jej rozszerzeniem na inne wersje systemu (iOS). Planujemy także rozwój funkcjonalności i większą integrację aplikacji z Klubem Eski, oczywiście, pamiętając cały czas o potrzebie zachowania intuicyjności i prostoty korzystania – mówi Michał Pluta, senior project manager w Grupie Radiowej Time.

Koncepcję oraz projekt graficzny i funkcjonalny aplikacji opracował dział e-technologii Grupy Radiowej Time, za oprogramowanie odpowiada Supermedia Interactive. Aplikacja jest bezpłatna dla użytkowników.

Mediarun

, ,

Comments are closed.