Home » Agencje, Polecane » K2 uruchamia Ambasadę Trendów
Lis
21

K2, w ramach poszerzenia kompetencji z zakresu WOMM, inwestuje w marketing rekomendacji i uruchamia platformę Ambasada Trendów, służącą do rekrutacji liderów opinii.

Ambasada Trendów jest drugą, po utworzonej przez firmę Streetcom, stałą bazą liderów opinii dostępną na rynku polskim. W planach K2 jest utworzenie w ciągu najbliższych miesięcy bazy kilkudziesięciu tysięcy najbardziej opiniotwórczych osób w Polsce.

– Ambasada Trendów jest bazą liderów opinii, osób odznaczających się naturalną chęcią poszukiwania i dzielenia się informacjami na temat produktów i usług. Każdy z liderów opinii jest osobą posiadającą szeroką sieć towarzyską i ponadprzeciętne zdolności w przekonywaniu otoczenia do swoich racji i argumentów. Za udział w kampaniach WOMM Ambasadorzy nie otrzymują żadnego wynagrodzenia. Ich zaangażowanie opiera się wyłącznie na możliwości otrzymania nowego lub ulepszonego produktu przed innymi, realizacji własnych zainteresowań i chęci posiadania dodatkowej waluty towarzyskiej w otoczeniu – wyjaśnia Adam Szudra, K2 WOMM & social business development manager.

Platforma dostępna jest pod adresem www.ambasadatrendow.pl.

, , ,

Comments are closed.