Home » MEDIA » „Sex Machine” w dźwięku przestrzennym na antenie Trójki
Lis
20

W najbliższą niedzielę Trójka zaprasza na słuchowisko Tomasza Mana „Sex machine”, po raz pierwszy nadane w najnowszej technologii dźwięku przestrzennego.

Po raz pierwszy słuchacze Trójki będą mieli okazję wysłuchać audycji w systemie dźwięku przestrzennego Dolby Pro Logic II. W niedzielę, 21 listopada o godz. 19.05, nadane zostanie najnowsze słuchowisko Tomasza Mana „Sex machine” w jego reżyserii, zrealizowane w Teatrze Polskiego Radia.

„Sex machine” to wstrząsająca opowieść o relacji matki i syna, w której miłość ma do powiedzenia za wiele. Tomasz Man zadaje pytania o granice miłości i nienawiści, wychowania i moralności, poświęcenia się i obowiązku.

W obsadzie znaleźli się m.in.: Jadwiga Jankowska-Cieślak (Matka), Andrzej Chyra (Syn), Agnieszka Podsiadlik (Dziewczyna), Jan Englert (Przyjaciel), Sandra Korzeniak (Kobieta). Muzykę i opracowanie muzyczne przygotowali Marek Otwinowski i Igor Gawlikowski, czyli Karbido. Nad reżyserią dźwięku czuwał Andrzej Brzoska, odpowiedzialny za realizację słuchowiska w systemie Dolby Pro Logic II.

Słuchacze Trójki będą mogli wysłuchać audycji w systemie dźwięku przestrzennego za pomocą kina domowego z włączonym dekoderem Dolby Pro Logic II. Dla słuchaczy nie posiadających kina domowego, jakość odbioru w systemie stereo pozostanie bez zmian.

, ,

Comments are closed.