Home » Agencje » Unicorn Media dla Kancelarii KKW
Lis
15

Agencja Unicorn Media nawiązała współpracę z kolejną firmą. Tym razem jest to Kancelaria Radców Prawnych Kurek, Kościółek, Wójcik z Krakowa. Umowa obejmuje działania z wykorzystaniem narzędzi media relations wspartych narzędziami z zakresu social media.

Partnerzy oraz prawnicy Kancelarii KKW to kompetentni i doświadczeni specjaliści, którzy stawiają sobie za cel świadczenie usług gospodarczego doradztwa prawnego na najwyższym poziomie.

– Działania dla Kancelarii to dla nas wyzwanie. Zespół posiada potrzebną wiedzę i kompetencje do realizacji celów założonych w ofercie. Umowa została podpisana na 6 miesięcy. Jeśli nasza strategia i zaproponowane działania zakończą się sukcesem, obie strony zgadzają się przedłużyć współpracę na dłuższy okres. Dla nas jest to siódmy kontrakt w ostatnim półroczu. Agencja rozwija się niezwykle dynamicznie a zainteresowanie naszymi usługami spowodowane jest niczym innym jak bardzo wysoką jakością PR – mówi Tomasz Szymanowski, Dyrektor Zarządzający Unicorn Media.

Unicorn Media działa na rynku public relations, marketingu i szeroko rozumianej komunikacji. Agencja stosuje wyłącznie funkcjonalne narzędzia, które gwarantują prognozowane rezultaty.

, ,

Comments are closed.