Home » MARKETING » Magiczny tydzień Cyfry+
Gru
19

Magiczny tydzień Cyfry+

Trwa świąteczna kampania promocyjna Cyfry+. Jej kulminacją jest konkurs „Magiczny Tydzień Cyfry+”. Konkurs dla nowych abonentów Cyfry+

Trwający od 17 do 24 grudnia „Magiczny Tydzień Cyfry+” to część grudniowej kampanii sprzedażowej platformy. Każdego dnia uczestnicy konkursu będą mieli szansę wygrania jednego z 200 telewizorów – 50. calowego 3D, 40. lub 23. calowego HD. Łącznie będzie to 1600 nagród.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wykupienie jednego z pakietów Cyfry+ wraz z Canal+ lub pakietu Prestiż HD+ zawierającego Canal+ (umowa na 19 lub 25 miesięcy). Po potwierdzeniu udziału w konkursie uczestnik powinien w jak najkrótszym czasie odpowiedzieć na przesłane smsem pytanie – nagrody wygra codziennie 200 osób, które odpowiedzą najszybciej. Jedną z dodatkowych atrakcji dla większości uczestników promocji jest bezpłatny dostęp do Canal+ przez miesiąc. Pełny regulamin konkursu znajduje się na stronie www.cyfraplus.pl.

Konkurs dla obecnych abonentów platformy

Oddzielny konkurs został przygotowany dla obecnych abonentów Cyfry+, którzy już odbierają Canal+ lub zamówią ten kanał do 24 grudnia br. Zgłoszenie udziału w „Magicznym Tygodniu Cyfry+” może odbyć się w dowolnym dniu jego trwania poprzez wysłanie wiadomości sms z hasłem i numerem abonenta. Warunkiem uczestnictwa jest odpowiedź na pytanie konkursowe i jak najszybsze przysłanie odpowiedzi. Do wygrania blisko 60 telewizorów 3D i HD. Szczegółowy regulamin konkursu jest dostępny na stronie www.cyfraplus.pl.

– Magiczny Tydzień Cyfry+ to wyraz naszej dbałości o dobre relacje z abonentami. Chcemy, aby zarówno ci, którzy dopiero dołączają do grona naszych widzów, jak i nasi obecni abonenci poczuli się wyjątkowo i z jeszcze większą przyjemnością korzystali z naszej oferty – mówi Grzegorz Bruski, dyrektor wykonawczy ds. sprzedaży, logistyki i obsługi klienta.

„Magicznemu Tygodniowi Cyfry+” towarzyszy kampania reklamowa. 15 sekundowe spoty komunikują odliczanie czasu do końca konkursu. Od 17 grudnia br. są emitowane na antenie: TVP1, TVP2, Polsat, TVN, TVN24, TVN Style, TVN Meteo, TVN Turbo. Reklamy radiowe pojawią się m.in. w stacjach: RMF FM, RMF Classic, RMF Maxxx, PR III, Radio Zet, Eska, Antyradio, Radio WaWa. Oferta będzie także promowana w internecie (onet.pl, interia.pl, o2.pl, gazeta.pl, facebook.com) oraz w prasie (Gazeta Wyborcza, Rzeczpospolita, Dziennik Gazeta Prawna, Polska The Times, Fakt, Metro, Super Express).

Kampanię przygotowała dla Cyfry+ agencja Change Communications. Media zaplanował dom mediowy MPG.

Mediarun

, ,

Comments are closed.