Home » MEDIA » Religia.tv udostępnia swój program widzom w USA
Gru
19

Kanał Religia.tv dołączył do oferty satelitarnej DISH Network, dzięki czemu widzowie w Stanach Zjednoczonych będą mogli oglądać najlepsze programy stacji.

– Chcemy aby Polacy mieszkający w USA mieli możliwość spojrzenia na współczesną Polskę także poprzez pryzmat religii, wiary i tradycji. Nasza oferta skierowana jest zwłaszcza do tej części Polonii, która już wychowana w wielokulturowym społeczeństwie amerykańskim nadal szuka inspiracji dla swojego życia w odwołaniu się do korzeni kultury i tradycji chrześcijańskich. Liczymy, że będziemy ciekawym uzupełnieniem oferty pozostałych polskich programów – powiedział ks. Kazimierz Sowa, dyrektor kanału.

Religia.tv dostępna będzie w pakietach: Polish Super Pack i TVN Complete bez dodatkowych opłat. Do 5 stycznia stacja dostępna będzie w systemie otwartym na kanale 767. Religia.tv jest emitowana całodobowo, 7 dni w tygodniu.

– Polacy mieszkający w USA mają teraz kolejny powód aby zapoznać się z polskojęzycznym pakietem DISH Network. Wchodząca w skład tego pakietu Religia.tv zapewnia dostęp do atrakcyjnych programów religijnych i bieżących wydarzeń, tak aby mogli oni utrzymywać dobry kontakt z krajem ojczystym – mówi Chris Kuelling, wiceprezes DISH Network ds. programów międzynarodowych.

Start kanału Religia.tv na platformie DISH Network będzie wsparty kampanią reklamową w prasie polonijnej w USA oraz działaniami promocyjnymi, prowadzonymi wspólnie z dystrybutorem.

Mediarun

,

Comments are closed.