Home » Wydarzenia » RemaDays – międzynarodowe dni reklamy
Gru
10

RemaDays to największe wydarzenie branży reklamowej w Europie Środkowej. W trakcie 3 dni, na powierzchni ponad 14 tyś metrów kwadratowych spotyka się blisko 10 1000 praktyków branży.

O atrakcyjności tego wydarzenia, świadczy połączenie trzech sektorów, reprezentowanych przez 500 wystawców:

  • Out&InDoorSystems – oferty firm specjalizujących się w reklamie wewnętrznej i zewnętrznej; reklama mobilna, billboardy, megaplakaty, reklama świetlna i wizualna, a także kompletne rozwiązania dotyczące reklamy w miejscu sprzedaży,
  • GiftsWorld – oferta firm specjalizujących się w produkcji i dystrybucji upominków reklamowych,
  • TechnologyPark – sektor stworzony specjalinie z myślą o firmach, oferujących nowoczesne rozwiązania produkcyjne związane z branżą reklamową,

Imprezie towarzyszy także RemaCongress – forum wymiany doświadczeń na polu komunikacji marketingowej. Kongres zostanie podzielny na spotkania dotyczące out&indooru, upominków i technologii związanych z przemysłem reklamowym. Wykłady stanowią dla wystawców szansę zaprezentowania innowacyjnych rozwiązań, zwiedzającym dają z kolei możliwość orientacji w świecie nowinek z branży reklamowej.

Możliwość zapoznania się z najnowszymi produktami, rozwiązaniami oraz trendami marketingu i reklamy są najważniejszymi argumentami, aby przybyć na to niecodzienne wydarzenie, prawdziwe „Święto Reklamy”.

Wiedza, informacja i inspiracja to praktyczne efekty dla wszystkich osób zainteresowanych i związanych z branżą reklamową i marketingową.

RemaDays 2011 zorganizowane zostanie w dniach 02 -04 lutego 2011 roku w Warszawskich Centrum EXPO XXI. Patronat nad wydarzeniem objęli: onet.pl, Forbes, Alladyn.net, Gifts Journal Polska, Visual Communication, Print Publishing, print partner, signs.pl, SWB, Polska Izba Druku, Świat Druku, PIAP, MMP, Świat Poligrafii, Poligrafika, marketingowiec.pl, marketing przy kawie, Raport Branżowy, drukarnie.com.pl, agencja BTL, MarekBorowinski.com, psychologiakoloru.pl, eppi, T&P, WA, european sourcing.

Więcej informacji: www.remadays.com

, , ,

Comments are closed.