Home » Agencje » Agencja ComPress rozpoczęła współpracę z Siódemką
Sty
19

Agencja ComPress S.A. nawiązała współpracę z firmą kurierską Siódemka S.A. Współpraca obejmuje świadczenie usług e-PR.

Siódemka S.A. rozpoczęła działalności w 1998 roku i od tego czasu jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży kurierskiej. Spółka poprzez sieć 42 lokalnych przedstawicielstw na terenie całego kraju, obsługuje ponad 12.000 stałych klientów i zatrudnia ponad 2000 osób łącznie z kurierami, którzy doręczają ponad 1 mln przesyłek miesięcznie. W 2010 roku Siódemka S.A. otrzymała tytuł Firma Przyjazna Klientowi oraz dwukrotnie otrzymała wyróżnienie Laur Klienta (2009 i 2010) w  kategorii „Usługi kurierskie – przesyłki krajowe”.

Agencja ComPress S.A. będzie odpowiedzialna za działania e-PR, mające na celu dbanie o sprawną komunikację z użytkownikami Internetu. Umowa została podpisana na okres 3 miesięcy z możliwością jej przedłużenia na dłuższy okres.

„Rosnąca rola Internetu jako platformy wymiany informacji między naszymi klientami sprawiła, że zdecydowaliśmy się na rozpoczęcie działań komunikacyjnych w tym obszarze. Jesteśmy przekonani, że agencja ComPress zapewni nam należyte wsparcie w prowadzeniu tych działań.” – stwierdził Jarosław Śliwa – Prezes Zarządu Siódemka S.A.

„Komunikacja e-PR jest szczególnie istotna w spółce, dla której szybki i indywidualny kontakt z klientami jest podstawą działalności. Internet jako medium, którego rozwój w ostatnich latach stał się jeszcze bardziej dynamiczny ze względu na powstanie serwisów społecznościowych, stanowi dla tego typu firmy bardzo ważny kanał komunikacji. Siódemka S.A. jest kolejnym naszym klientem, dla którego świadczymy usługi w tym zakresie” – dodaje Bogdan Biniszewski – Prezes Zarządu ComPress S.A.

, ,

Comments are closed.