Home » MEDIA » Agora wydaje Wielką Encyklopedię Medyczną
Sty
09

Wielka Encyklopedia Medyczna w 23 tomach – to nowa kolekcja Agory, której pierwsza część ukaże się w środę, 19 stycznia.

Wielka Encyklopedia Medyczna jest bogato ilustrowana, pełna zestawień i tabel, przedstawia 9 600 haseł związanych z medycyną, zdrowiem i profilaktyką chorób.

Wielka Encyklopedia Medyczna to lektura dla wszystkich osób zainteresowanych zagadnieniami medycznymi, przydatna w domowej bibliotece, a także w instytucjach związanych z opieką zdrowotną.

Pierwszy tom kolekcji ukaże się 19 stycznia. Kolejne części dostępne będą co środa w punktach sprzedaży prasy oraz na www.kulturalnysklep.pl.

Serię wspiera także akcja społeczna „Leczyć po ludzku” organizowana przez Gazetę Wyborczą oraz Instytut Praw Pacjenta i Edukacji Zdrowotnej. Wydawcą Wielkiej Encyklopedii Medycznej jest Agora.

Wydanie kolekcji promuje kampania prowadzona w telewizji (m.in. TVP1, TVP2, TVN, TVN24, Polsat, At Media), radiu (Polskie Radio PR I, PR II, PR III, stacje radiowe Agory), prasie (Polityka, Medycyna i Pasje, Medycyna Praktyczna, Metro, Gazeta Wyborcza i jej dodatki) oraz na nośnikach reklamy zewnętrznej AMS. Za kreację kampanii odpowiada agencja JiS Advertising, za zakup mediów – Starlink

Mediarun

,

Comments are closed.