Home » Personalia » Bezdomny radiowiec został gwiazdą internetu
Sty
07

Bezdomny były spiker radiowy dzięki nagraniu umieszczonemu w serwisie YouTube zyskał szansę na powrót do pracy.
Dwa dni temu w serwisie opublikowano wideo z wypowiedzią Teda Williamsa, obecnie bezdomnego byłego radiowca. Zostało ono nagrane na skrzyżowaniu w Columbus w stanie Ohio.

Williams stał na nim trzymając w rękach kartonik z napisem: „Dostałem od Boga dar głosu. Jestem byłym spikerem radiowym, który przeżywa ciężki okres. Proszę! Każda pomoc spotka się z wielką wdzięcznością”.

O mężczyźnie natychmiast zrobiło się głośno, a m.in. dzięki CNN jego historię poznały miliony osób na całym świecie. W przeszłości Williams pracował jako spiker radiowy, potem popadł w alkoholizm i miał problemy z narkotykami.

Williams podkreślił, że bardzo mu zależy, żeby dostać drugą szansę i naprawić swoje błędy. Marzył o powrocie do radia lub innej możliwości, która pozwoli mu używać swojego charakterystycznego głosu.

Radiowcem zainteresowała się m.in. MTV oraz Radio Pennsylvania. Natychmiast posypały się również propozycje z Hollywood, drużyna Cleveland Cavaliers chce zatrudnić go na stanowisko spikera, a towarzystwo kredytowe Ohio Credit Union League zaproponowało 10 tys. dolarów za nagranie jednego spotu reklamowego.

Mediarun

, ,

Comments are closed.