Home » MARKETING, Polecane » DISNEYMEDIA+ – nowa platforma promocyjna od Walta Disney’a
Sty
28

Firma The Walt Disney Company Polska uruchomiła dziś w pełni zintegrowaną platformę promocyjną i reklamową Disneymedia+. Zapewni ona reklamodawcom oraz partnerom biznesowym kompleksowy dostęp do magicznego świata rozrywki Disneya – jego marek i ich odbiorców. Platforma Disneymedia+ powstała po to, by marketerzy mogli w jednym miejscu poznać pełne spektrum możliwości, oferowanych przez największy na świecie koncern medialny, jakim jest TWDC. Dotychczas kontrakty reklamowe i promocyjne były oddzielnie negocjowane przez poszczególne oddziały biznesowe Disneya.

Disneymedia+ daje dostęp do innowacyjnych rozwiązań promocyjnych i reklamowych, które wykorzystują pełną gamę przedsięwzięć, firmowanych przez The Walt Disney Company. Są wśród nich produkcje filmowe, widowiska sceniczne, magazyny i książki, filmy na DVD i Blue-ray, produkty konsumenckie, a także muzyka i kanały telewizyjne (Disney Channel, Disney XD, Playhouse Disney) oraz strony internetowe. Oferta obejmuje m.in. tak znane marki jak Marvel, Pixar czy Disney Channel.

„Łącząc dziedzictwo kilku pokoleń z wyzwaniami współczesności, Disney zaprasza dzieci i rodziców do magicznej krainy pełnej pozytywnych historii i bohaterów” – mówi Diego Lerner, prezes The Walt Disney Company w regionie Europy, Azji i Bliskiego Wschodu. „Poprzez Disneymedia+ nasi partnerzy reklamowi i biznesowi jeszcze lepiej wykorzystają siłę najpotężniejszych marek w branży rozrywkowej, docierając
z Disneyem zarówno do młodszych, jak i starszych odbiorców”.

Szefem Disneymedia+ w Polsce został dyrektor sprzedaży Patryk Piputa. Kierowany przez niego zespół będzie stanowić jeden punkt kontaktowy z partnerami biznesowymi, umożliwiając im dostęp do pełnej oferty reklamowej i promocyjnej, niezależnie od tego jakie marki, postacie czy produkty Disneya chcieliby zaangażować do swoich działań.  Platforma Disneymedia+ nie tylko usprawni obsługę klientów, pozwalając im maksymalnie wykorzystać siłę magii Disneya, ale także zmniejszy ponoszone przez nich ryzyko.

„Polska to pierwszy rynek w Europie, na którym uruchamiamy Disneymedia+”
– podkreśla Katarzyna Westermark, Senior Vice President & General Manager The Walt Disney Company na Europę Środkową i Wschodnią. „Na dynamicznie rozwijającym się polskim rynku reklamy i promocji pojawia się nowe, unikalne rozwiązanie. Wykorzystuje ono doświadczenie Disneya w tworzeniu programów, produktów
i dostarczaniu rozrywki najwyższej jakości, obecnej w różnych kanałach dystrybucji
i promocji.

, ,

Comments are closed.