Home » MEDIA » Religijne pasmo śniadaniowe w TVP1
Sty
23

2 lutego br. na antenie Jedynki zadebiutuje nowy magazyn katolicki – „Opłatki śniadaniowe”, który swoją formułą ma nawiązywać do programów telewizji śniadaniowej.

W programie podejmowane będą takie tematy, jak: miłość, samotność, rozterki związane z codziennym życiem, relacje z drugim człowiekiem. Format będzie miał charakter poradnikowy, będzie starał się pokazać pewne rozwiązania i podpowiedzi nie narzucając gotowych recept.

„Opłatki śniadaniowe” poprowadzi ks. Jan Sikorski – emerytowany proboszcz z ul. Deotymy w Warszawie. Do swojej proboszczówki ks. Sikorski zapraszać będzie znane osoby ze świata sztuki, ale też zwykłych ludzi, którzy będą opowiadać o tym, jak poradzili sobie z różnymi problemami. Rozpatrywane zagadnienia ilustrowane będą materiałami filmowymi.

W pierwszym odcinku z księdzem Janem spotkają się: Marek Kałużyński – proboszcz z serialu „Domu nad rozlewiskiem” i ks. Bernard z „Czasu honoru” oraz Maria Pakulnis – siostra Prudencja z „Siostrzyczek”. W drugim odcinku (emisja 9 lutego) o walentynkach rozmawiać będzie Teresa Lipowska, a 16 lutego Katarzyna Pakosińska i Krzysztof Tyniec porozmawiają o karnawale, czyli o tym czy umiemy się bawić i wykorzystać czas na odpoczynek.

Program „Opłatki śniadaniowe” nadawany będzie w TVP1 w środy o godz. 10.40 począwszy od 2 lutego br.

Źródło: Mediarun

,

Comments are closed.