Home » MEDIA, Polecane » Serwis VOD w serwisie gazeta.pl
Sty
30

Kinoplex – tak nazywa się nowy serwis VOD uruchomiony przez portal gazeta.pl. W serwisie dostępnych jest już kilkadziesiąt filmów od SPI International, National Geographic, Vivarto oraz Art House.

Już teraz możemy oglądać takie pozycje jak: „Miasto Boga”, „21 Gramów”, „Godziny”, „Sex w Brnie”, „Adrenalina” i „Zabawy z bronią”. Oferta serwisu ma być sukcesywnie powiększana o kolejne produkcje.

Serwis wykorzystuje technologie Microsoft Silverlight. Do poprawnego funkcjonowania wystarczy komputer z systemem Windows lub Mac OS X oraz łącze internetowe o przepustowości 2Mb/s

Reklamy na Kinoplex.gazeta.pl obsługuje należąca do Agory sieć reklamy wideo AdPlayer. Dla reklamodawców przygotowano ofertę obejmującą m.in. sponsorowane katalogi filmów, sponsoring premiery filmowej oraz całego serwisu, a także stworzenie dedykowanego partnerowi kanału tematycznego (z tej opcji skorzystał kanał National Geographic).

Startowi serwisu towarzyszy kampania wizerunkowa. Działania promocyjne obejmują internet (serwisy należące do Agory, m.in. Gazeta.pl, Plotek.pl, Deser.pl, CJG.Gazeta.pl) i prasę (dodatki tematyczne do Gazety Wyborczej, m.in. Co Jest Grane). Kampanię zaplanował dział promocji Gazeta.pl.

, , ,

Comments are closed.