Home » MARKETING, Polecane » Internet w reklamie i reklama w Internecie
Lut
24

Warszawska Szkoła Reklamy zaprasza na otwarte, bezpłatne warsztaty branżowe z cyklu Toster Workshop WSR. W marcowe piątki pasjonaci fotografii, grafiki, filmu i komunikacji marketingowej będą mieli okazję zdobyć umiejętności i podnieść swoje kompetencje zawodowe pod okiem doświadczonych specjalistów i praktyków.

Już 4 marca br. odbędzie się warsztat STRATOster pt. „Internet w reklamie i reklama w Internecie, czyli więcej niż bannerek” z Jakubem Górnickim związanym ze znaną agencją Neuron APR i Sourcefabric – europejską fundacją zajmującą się tworzeniem wolnego oprogramowania dla mediów. Tematem szkolenia będzie reklama w Internecie: jej rozwój, formy, narzędzia. Jakub Górnicki przedstawi uczestnikom korzyści płynące z niestandardowego spojrzenia na reklamę w sieci i zagłębi się w tak modne obecnie narzędzie promocji marek, jakim są media społecznościowe. Podczas praktycznej części szkolenia uczestnicy będą analizować konkretne case’y reklamowe pod kątem ich trafności, słuszności, wiarygodności, ale także uczciwości.

Zgłoszenia na warsztaty należy przesyłać na adres e-mail: warsztaty@szkolareklamy.pl. W tytule maila konieczne jest wpisanie nazwy warsztatu, którego dotyczy zgłoszenie (np. „STRATOster z Jakubem Górnickim”) oraz załączyć CV (obowiązkowo z numerem telefonu). Osoby zakwalifikowane na warsztat są informowane odpowiednio wcześniej mailowo. Wszelkie pytania można kierować na nr tel.: 510 090 287.

Pełne informacje o warsztatach „Toster Workshop WSR” organizowanych przez Warszawską Szkołę są systematycznie zamieszczane na stronie: http://www.toster.szkolareklamy.edu.pl/

, ,

Comments are closed.