Home » MARKETING » Plan zdjęciowy na Toya Golf
Lut
03

W dniach 18 i 22 stycznia, na terenie kompleksu Toya Golf, powstawały zdjęcia do najnowszej reklamy znanej kawy oraz teledysk promujący debiutancką płytę młodego wokalisty.

W niezwykłej scenerii restauracji Toya Golf miały miejsce zdjęcia do filmu reklamowego jednego z najbardziej uznanych producentów kawy na świecie. Zaplanowana stylizacja doskonale wkomponowała się w gustowne wnętrze restauracji. Znajdujące się w sali klubowej eleganckie, skórzane kanapy oraz stylowy kominek nadały zdjęciom pożądany nastrój, a kolorystyka, w której utrzymane jest wnętrze, przywoływała na myśl smak gorzkiej, aromatycznej kawy. Zdjęcia trwały cały dzień, a efekt tego przedsięwzięcia będzie można zobaczyć na początku lutego, na polskim portalu internetowym tego producenta. Za koncepcję i kreację kampanii odpowiedzialna była agencja interaktywna Adv.pl. Całość zrealizował wrocławski dom produkcyjny grupa13.com.

Kolejna produkcja miała miejsce w domu pokazowym nowo budowanego osiedla Toya Golf, gdzie powstawał teledysk do piosenki Sławka Lisowskiego „Może na wiosnę”. Wybór miejsca nie był przypadkowy. Po pierwsze, aranżacja wnętrza – nowoczesna i ciepła zarazem – w pełni odpowiadała nastrojowi utworu, który ma być receptą na trwającą zimę.

Po drugie, klimat i wystrój domu pokazowego idealnie wpisały się w prywatne gusta artysty. Premiera teledysku zapowiadana jest na pierwsze tygodnie lutego. Ciekawostką dla fanów wokalisty będzie informacja, że tekst do piosenki napisał znany dziennikarz radiowy Rafał Bryndal. Kulisy z planu można zobaczyć już dziś na portalu youtube.com: http://www.youtube.com/watch?v=Tun_HdAdK-Y

,

Comments are closed.