Home » Agencje PR, Sport » Legends 10 z wyłączną licencję na reprezentowanie Pelego na całym świecie
Lut
07

 Ogłoszono dzisiaj, że po raz pierwszy od 40 lat sponsorzy, kierownicy marki oraz inne osoby próbujące nawiązać kontakt z legendą piłki nożnej, Pele, będą mogli to uczynić za pośrednictwem jednej agencji. Nowo utworzona spółka Legends 10 LLC („Legends 10”) będzie jedyną agencją uprawnioną do reprezentowania Pelego w zakresie wszelkich nowych umów dotyczących wykorzystania marek, sponsoringu oraz licencjonowania produktów, a także wszelkich wystąpień piłkarza. Marketing oraz zarządzanie prawami do własności intelektualnej Pelego, reprezentowanego przez Legends 10, od teraz będzie podporządkowane jednej wizji skoncentrowanej na uchwyceniu i utrwaleniu niezwykłego dorobku trzykrotnego zdobywcy Pucharu Świata oraz jego wybitnego życiorysu, zarówno związanego z grą na boisku, jak i poza nią.

„Czas prawnego uregulowania praw i reprezentacji jest bardzo istotny – powiedział rzecznik prasowy Legends 10, Terry Byrne. – W ciągu następnych czterech lat, trzy spośród największych wydarzeń sportowych na świecie – Puchar Konfederacji FIFA 2013, Puchar Świata FIFA 2014 oraz Letnie Igrzyska Olimpijskie 2016 – będą się odbywać w ukochanej ojczyźnie Pelego, Brazylii (gdzie również uznano go za skarb narodowy). To oczywiste, że zainteresowanie współpracą i prowadzeniem interesów z największą brazylijską gwiazdą sportu i Ambasadorem Dobrej Woli w tym czasie będzie bardzo duże. Cieszymy się, że spółka Legends 10 została wybrana do kierowania tymi działaniami”.

Legends 10 będzie prowadzić działalność od Los Angeles do Nowego Jorku, a wczesne projekty już zostały rozpoczęte, m.in. uwspółcześnienie wizerunku marki Pele oraz uruchomienie oficjalnego serwisu społecznościowego. Legends 10 skoncentruje i zwiększy możliwości związane z osobą Pelego poprzez zapewnienie klientom i sponsorom ogólnej synergii marki, najwyższej jakości usług oraz ich innowacyjnej realizacji. „To przełomowy moment w moim życiu i karierze – twierdzi Pele. – Mam całkowite zaufanie do firmy Legends 10, że będzie ona chronić mój dorobek zarówno dzisiaj, jak i dla przyszłych pokoleń. Moim celem jest dalsze motywowanie i inspirowanie ludzi, a także wspieranie różnych działań społecznych na całym świecie. Proszę Boga o pomoc, abym nigdy nie zawiódł ludzi, którzy we mnie wierzą. Legends 10 w pełni rozumie moją wizję i będziemy wspólnie pracować nad naprawdę wspaniałymi projektami”.

Źródło: Legends 10

Źródło informacji: PR Newswire

Polska Agencja Prasowa SA nie ponosi odpowiedzialności za treści przekazywane w Serwisie Informacji Zleconych

,

Comments are closed.