Home » Agencje PR » Don’t Worry rozpoczyna współpracę z In Design
Mar
16

<Don’t Worry creative event & pr agency rozpoczęła działania Public Relations dla pracowni projektowej In Design specjalizującej się w planowaniu przestrzeni i projektowaniu wnętrz dla klientów korporacyjnych. Do głównych zadań Agencji Don’t Worry będzie należało sukcesywne budowanie wizerunku marki i jej głównego architekta Zbigniewa Kostrzewy wśród klientów biznesowych.

Współpraca In Design z Don’t Worry obejmuje: Media Relations, PR personalny oraz wsparcie eventów towarzyszących promocji marki. Zespół projektowy firmy In Design to wysoko wykwalifikowani specjaliści tworzący przestrzenie, które przełamując standardy i kreując nowe trendy były wielokrotnie doceniane przez klientów biura, jak również przez specjalistów z branży architektonicznej.
Projekt realizowany jest przez zespół Gabrieli Hankus, PR Director w dziale PR Agencji Don’t Worry. Umowa została zawarta na czas nieokreślony.
***
Agencja Don’t Worry powstała w drugiej połowie 2009 roku. Jej założycielem i właścicielem jest Norbert Kabaczyński, który posiada wieloletnie doświadczenie w branży eventowej. Don’t Worry dzieli się na działy Event, PR oraz Creative. Wśród dotychczasowych Klientów agencji znaleźli się m.in.: Skanska Property Poland, Citroen Polska, Croma – Pharma Polska, IKEA Trading Services, Yareal Polska, Nestle Polska, Nestle Polska SA – oddział Nespresso w Warszawie.

Don’t Worry Creative Event & PR Agency

Comments are closed.