Home » Agencje PR » FYI PR z DSV
Mar
01

FYI PR z DSV

Grupa DSV w Polsce, której właścicielem jest duński koncern transportowo-logistyczny, nawiązała z początkiem marca 2012 r. współpracę z For Your Information PR.
Agencja odpowiada za kompleksową obsługę DSV w zakresie relacji z mediami i komunikacji korporacyjnej oraz wsparcie działań maretingowych i komunikacji wewnętrznej firmy. FYI PR będzie także odpowiedzialne za pozycjonowanie ekspertów wszystkich spółek Grupy DSV w Polsce tj. DSV Road, DSV Air&Sea oraz DSV Solutions.
Agencja została wybrana na podstawie konkursu ofert, umowę podpisano na czas nieokreślony. Wcześniej za obsługę Grupy DSV odpowiadało Lignar PR.

Grupa DSV jest globalnym dostawcą usług transportowych i logistycznych. Posiada biura oraz oddziały w ponad 60 krajach, a dzięki rozbudowanej sieci sieci partnerów, świadczy swoje usługi na całym świecie. Firma zatrudnia obecnie około 22 tys. pracowników. Efektywne i kompleksowe rozwiązania pozwoliły DSV osiągnąć w 2011 r. przychód na poziomie 6 mld euro. Więcej informacji na stronie: www.dsv.com/pl

,

Comments are closed.