Home » Twarze w reklamie » Jerzy Janowicz dziękuje fachowcowi
Lis
25

Jerzy Janowicz po raz kolejny pojawił się w spocie firmy ATLAS. Tym razem, wszystkim szukającym wykonawców bądź profesjonalnych porad, poleca portal specjalistów budowlanych AtlasFachowca.pl i Certyfikowanych Fachowców ATLAS.

Nowy spot został przedstawiony w znanej z telewizyjnych serwisów informacyjnych formie. Spieszący się na kolejny mecz tenisista przekonany jest, że fachowiec wykonujący mu remont, dzwoni z jakimś problemem wykonawczym. Tymczasem okazuje się, że prace postępują w błyskawicznym tempie ku zadowoleniu Jerzego Janowicza, który wszystkim poszukującym profesjonalistów w pracach budowlanych i wykończeniowych poleca Portal AtlasFachowca.pl.

Film dostępny jest w sieci m.in. na kanale youtube.pl/AtlasPolska i promuje portal, na którym obecnie zarejestrowanych jest ponad 7.000 specjalistów budowlanych. Dzięki zaawansowanej wyszukiwarce, otrzymujemy listę fachowców ułożonych na podstawie posiadanej przez nich wiedzy i umiejętności. Potwierdzone są one dodawanymi realizacjami z wykonanych prac, otrzymanymi referencjami od konkretnych dotychczasowych zleceniodawców oraz dyplomami z przebytych szkoleń. Dodatkowo inwestor może wybrać swojego wykonawcę na podstawie informacji o przyznanym certyfikacie, potwierdzającym posiadaną wiedzę i doświadczenie w zakresie stosowania produktów i technologii ATLAS w pracach glazurniczych lub termoizolerskich. To wszystko sprawia, że wyszukiwarka zdecydowanie wyróżnia się na tle innych dostępnych w sieci.

Dział ze wszystkimi galeriami fachowców to kolejne bardzo ważne portalowe miejsce. Obecnie zawiera już ponad 9.000 realizacji, podzielonych na kategorie i pokazujących poszczególne prace „krok po kroku”, co stanowi ogromne źródło inspiracji.

Możliwe jest również zamieszczenie zlecenia i zasięgnięcie darmowej porady u fachowców i ekspertów ATLASA oraz skorzystanie z obszernej bazy wiedzy, zawierającej najważniejsze zagadnienia z branży budowlanej, niezbędnej wszystkim, chcącym się doskonalić. W planowaniu inwestycji pomocny jest poradnik klienta oraz cennik usług budowlanych, zawierający ceny w danym województwie, jak i w stolicy regionu.
Co równie istotne, korzystanie z serwisu jest bezpłatne. Tym samym firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wszystkich swoich klientów, wspierając nie tylko fachowców, ale i inwestorów.

– Fachowców z portalu pierwszy raz spotkałem i poznałem, nagrywając klip do akcji „Zrobimy Cię na Biało” (więcej informacji na www.zrobimycienabialo.pl) – wspomina Jerzy Janowicz. – Z wykonawcami od razu złapaliśmy dobry kontakt, bo wszyscy jesteśmy profesjonalistami i realizujemy nasze pasje, bez względu na to, czy jest to sport czy prace budowlano-wykończeniowe. Swój swego pozna – żartuje tenisista.

Portal AtlasFachowca.pl istnieje od 2008 roku. W trakcie jego rozwoju, wielu wykonawców okazało się nie tylko utalentowanymi fachowcami w dziedzinie robót budowlanych i wykończeniowych, ale również doskonale sprawdziło się w roli moderatorów forum i opiekunów merytorycznych danych wątków (forum dostępne jest jedynie dla zarejestrowanych fachowców), a także blogerów. W nowym spocie zagrał jeden z najbardziej aktywnych użytkowników Portalu i najlepszych Certyfikowanych Fachowców ATLASA, Radosław Kaflowski.

Biuro prasowe ATLAS

Comments are closed.